Menüü

Teated

Võtame osalise koormusega tööle klienditeenindaja. 

Võtame osalise koormusega tööle klienditeenindaja, lapsehoolduspuhkusele jääva töötaja asendajaks.
Kasuks tuleb varasem klienditeenindaja kogemus. Töö toimub 0,7 koormusega esmaspäevast reedeni  kella 7.45- 13.00.  Brutopalk 680 eurot kuus. Tööle asumine märtsist, millele eelneb väljaõpe.
Kandideerimiseks palume saata avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 26. jaanuariks e-posti aadressile info@voruspordikeskus.ee. Täiendav info tööpäevadel telefonil 527 2278 või eelnenud e-posti aadressil.

Treeningud osaliste piirangute tingimustes kuni 01.veebruarini

Hea treenija!

  •  Et vältida jõusaali üle 10 inimese kogunemist, palume ennast eelnevalt registreerida klienditeenindaja telefonil 78 28770. Kui tulete kohale ilma registreeringuta, ei saa me garanteerida teile kohta jõusaalis. Kuni koha vabanemiseni võite kasutada võimalusel jõunurka ja areeni. Jõusaali kasutamise maksimaalne aeg on 120 min.
  • Jõusaali treeningule tulles tuleb kaasa võtta isiklik käterätt ning enne ja peale treeningvahendite kasutamist need desinfitseerida.
  • Spordikeskuses on lubatud sisetingimustes grupi(rühma)treeningud kuni 11 inimest (sh treener või juhendaja). Ruumi täitumus ei tohi olla rohkem kui 50 protsenti. 
  • Palume mõistvat suhtumist ning reeglitest kinnipidamist. Jääme terveks❤️