Menüü

Lugupeetud kliendid,

Info rühmatreeningute broneeringusüsteemi kohta! 

Täname, et olete valinud treenimiseks Võru Spordikeskuse.
 
Juhime tähelepanu mõningatele asjadele:

• Interneti kaudu saavad ennast rühmatreeningutele registreerida kuukaardi ja 10x kaardi omanikud.  Kaarti  ostes saate klienditeenindaja käest registreerumise parooli. Korraga saate omada 5 aktiivset broneeringut.

• Interneti registreerumise parooli probleemide korral saatke vastavasisuline kiri reet@voruspordikeskus.ee

• Interneti kaudu broneerimine lõpeb 30 min enne treeningu algust.

• Klient kes on jätnud 3 korda kahe nädala jooksul broneeringu tühistamata ja ei ole treeningule kohale tulnud, kaotab veebipõhise broneerimisõiguse 14 päevaks.
• Registreerumata on võimalik rühmatreeningus osaleda vabade kohtade olemasolul
• Rühmatreeningu pääse sisaldab ka jõusaali, kergejõustikuhalli ja sauna kasutamist.
 
Küsimuste ja murede puhul kindlasti kirjutage reet@voruspordikeskus.ee.

Sobib

Rühmatreeningud

 OLGE TERVED !
KUU JA 10X KAARTE PIKENDAME SÜGISESSE.

Treeningutel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine ja registreerida saavad kuukaardi ja 10xkaardi omanikud, üksikpileti saab osta ja  seejärel treeningule registreerida Spordikeskuses kohapeal!

 

ELIISE ABEL

Mine broneerima

BODYART®            

Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne keha & meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast ,erinevatest idamaistest võitluskunstidest kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat egs sooritata sammukombinatsioone, ka ei ole see tavapärane kontsepttreening - treener järgib küll BodyArt põhitõdesid, kuid paneb tunni kokku lähtudes oma kogemustest ja osalejate tasemest. BodyArt aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis BodyArt treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus kus samaaegselt kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks.

Mine broneerima

SELG-KÕHT-TUHAR (SKT)    

Selg Kõht Tuhar on selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid vormiv funktsionaalne treening. Sobib kõigile, kes soovivad lisaks tavapärasele jõutreeningule kindlaid piirkondi treenida. Mõningal määral haaratakse tegevusse ka teisi lihasgruppe. Treening algab lühikese u 10 minutit kestva soojendusega ning lõpeb u 10 minutilise venitusega, et taastada lihaste pikkus.

Mine broneerima

JÕUSAALI RINGTREENING   T  ja N kell 17.45  

Ringtreening arendab eelkõige lihasvastupidavust, ent vastavalt treeningu ülesehitusele koormab treening ka kogu keha lihaseid. Treening algab kerge soojendusega, edasi jätkatakse suuremate lihasrühmade treenimist jõusaaliseadmeid ja muid vahendeid kasutades (kange, hantleid, topispalle jne.) Harjutused on saalis paigutatud "jaamadesse", igas jaamas sooritatakse harjutust ühele lihasrühmale (40-45 sek). Märguande peale liigutakse edasi järgmisse "jaama". Soojenduseks tuleks tulla tundi kindlasti 10 minutit varem, et joosta end areenil soojaks – siis oled tunni alguseks valmis. Tunni kestvus on 55 minutit. Treening lõpeb venitusega. Sobib nii treeningutega alustajaile kui ka edasijõudnud treenijale.
 

Mine broneerima

RINGTREENING AEROOBIKASAALIS      E  ja K  kell 12.00

Ringtreening arendab eelkõige lihasvastupidavust, ent vastavalt treeningu ülesehitusele koormab treening ka kogu keha lihaseid. Treening algab kerge soojendusega, edasi jätkatakse suuremate lihasrühmade treenimist vahendeid kasutades (kange, hantleid, topispalle jne.) Harjutused on saalis paigutatud "jaamadesse", igas jaamas sooritatakse harjutust ühele lihasrühmale (40-45 sek). Märguande peale liigutakse edasi järgmisse "jaama". Soojenduseks tuleks tulla tundi kindlasti 10 minutit varem, et joosta end areenil soojaks. Tunni kestvus on 55 minutit. Treening lõpeb venitusega. Sobib nii treeningutega alustajaile kui ka edasijõudnud treenijale ja on hea lõunapausiks!