Menüü

Rühmatreeningud

LEENA TEREPING
Mine broneerima https://www.facebook.com/groups/319478476050472  või kirjuta meilile terepingleena@gmail.com. ; Osalustasu tuleb maksta otse treenerile.

BODY BALANCE ENERGY             T  kell 19.10   ja  N kell 8.45

Keha ja vaimu treening. Põhineb jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel, kus muusika ja koreograafia on ühendatud tervikuks. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi. Tunni lõpus tehakse ka meditatsiooni, mis on ideaalne pingete maandaja. Tänu võimalikele raskusastmetele sobib nii rasedatele, meestele, kui ka vanematele inimestele.

 

INGA FATEJEVA

JUMPING                                           E ja K  kell 19.00; R kell 17.30

Broneerimine https://www.facebook.com/groups/902085577139093 või ingafatejeva@gmail.com . Osalustasu tuleb maksta otse treenerile.

Jumping (batuuditreening) on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsioonilise aeroobika sammude variatsioonidest ning dünaamilistest kiirus- ja jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et ühe treeninguga tugevdatakse kogu keha tervikuna. Jumping aitab ideaalselt kaasa kiirele kaalulangusele sest põletab rohkelt kaloreid! Saad osa positiivsest energialaengust!

KÄDI ALDOŠIN

BADASS+ABS    R   kell 16.00          Osalustasu tuleb maksta otse treenerile.

Nagu treeningu nimi ütleb, keskendutakse antud trennis tuhara- ja kõhulihaste treenimisele.  Treenimiseks kasutatakse keharaskust, treeninglinte, treeningkange.
Treening on sobilik nii algajale kui ka edasijõudnule.Treeningu käigus saab valida erinevate harjutuste variatsioonide vahel. Peamiseks eesmärgiks on jõu- ja lihastvastupidavuse treening.

Registreerimine- Treener Kädi Aldošin FB leht https://www.facebook.com/kaldosin (seal on olemas vastav info Võru trennide kohta ning link läbi mille toimub registreerimine. Registreerida saab ka läbi e-maili: kadi.aldosin@mail.ee, sellisel juhul tuleb lisada oma ees ja perekonnanimi + kirjutada juurde Võru trenn ja kuupäev.