Menüü

Rühmatreeningud

LEENA TEREPING
Mine broneerima https://www.facebook.com/groups/319478476050472  või kirjuta meilile terepingleena@gmail.com. ; Osalustasu tuleb maksta otse treenerile.

BODY BALANCE ENERGY             

Keha ja vaimu treening. Põhineb jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel, kus muusika ja koreograafia on ühendatud tervikuks. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi. Tunni lõpus tehakse ka meditatsiooni, mis on ideaalne pingete maandaja. Tänu võimalikele raskusastmetele sobib nii rasedatele, meestele, kui ka vanematele inimestele.

 

INGA FATEJEVA

JUMPING                                           E ja K  kell 18.15; N kell 17.30

Broneerimine https://www.facebook.com/groups/902085577139093 või ingafatejeva@gmail.com . Osalustasu tuleb maksta otse treenerile.

Jumping (batuuditreening) on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsioonilise aeroobika sammude variatsioonidest ning dünaamilistest kiirus- ja jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et ühe treeninguga tugevdatakse kogu keha tervikuna. Jumping aitab ideaalselt kaasa kiirele kaalulangusele sest põletab rohkelt kaloreid! Saad osa positiivsest energialaengust!